• O PTP
 • &ball;
 • Aktualności
 • &ball;
 • Komunikaty zarządu
 • &ball;
 • Wydawnictwa
 • &ball;
 • Członkostwo
 • &ball;
 • Dokumenty
 • &ball;
 • Kontakt
 • &ball;

Newsletter

Aktualności

Zaproszenie na wydarzenie „Seksualność” - 29.09.2020...
25.09.2020

Zarząd Oddziału Warszawskiego PTP zaprasza na wydarzenie „Seksualność”, które odbywa się w ramach cyklicznych seminariów dla członków PTP. Wykładu będą do odsłuchania na żywo dnia 29.09.2020 od godziny 11.00. Wydarzenie będzie transmitowane przez streaming na fanpage-u Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

więcej

Wykłady z Schizofrenia Forum 2020 dostępne online...
24.09.2020

Wszystkich, którzy nie mogli wziąć udziału w webinarach oraz lekarzy pragnących przypomnieć sobie poruszane tam zagadnienia, informujemy, że nagrania wszystkich wykładów dostępne są na stronie www.schizofreniaforum.pl, a korzystanie z nich jest bezpłatne.

więcej

Szkoła Młodych Psychiatrów - 25-26.09.2020
21.09.2020

Serdecznie zapraszamy na dwudniowe webinarium Szkoła Młodych Psychiatrów organizowane przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego przy współpracy z firmą Lundbeck Poland.

więcej

Śp. Prof. Marcin Olajossy
16.09.2020

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość  o śmierci ś.p. prof. Marcina Olajossy - wieloletniego Kierownika Katedry i II Kliniki Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Przewodniczącego Zarządu Lubelskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, współorganizatora Lubelskich Spotkań Naukowych, człowieka Renesansu: oddanego lekarza, znakomitego naukowca, wykładowcy, nauczyciela wielu pokoleń lekarzy, psychologów i teologów, humanisty, serdecznego kolegi.

więcej

Konferencja Bieszczadzkie Dni Psychiatryczne Arłamów 2-4.10.2020r....
14.09.2020

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszam do udziału w XXV Konferencji Bieszczadzkie Dni Psychiatryczne Arłamów 2-4.10.2020r. Mamy potwierdzony udział ok. 30 wykładowców z czołowych ośrodków psychiatrycznych w kraju.

więcej

Zmarł Prof. Marcin Olajossy
14.09.2020

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi Prof. dr hab.n.med.Marcina Olajossy, wieloletniego Przewodniczącego Zarządu Lubelskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, oddanego lekarza, człowieka o szerokich horyzontach i otwartym sercu, serdecznego i życzliwego kolegi, głęboko zaangażowanego w rozwój psychiatrii na Lubelszczyźnie.

więcej

Zarejestruj się na Schizofrenia Forum 2020
04.09.2020

Zapraszamy na stronę konferencji Schizofrenia Forum 2020. Program konferencji tradycyjnie obejmuje cykl wykładów wybitnych ekspertów, naukowców i klinicystów o tematyce związanej z leczeniem schizofrenii i depresji.

więcej

Zmarł Piotr Baron
26.07.2020

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ŚP. PIOTRA BARONA, dyrygenta, profesora PWSZ w Nysie, coacha, terapeuty dźwiękiem, arteterapeuty i przedsiębiorcy.

więcej

Zalecenia włoskiego towarzystwa psychiatrycznego dla ośrodków ochrony zdrowia...
02.07.2020

Pomimo szeregu ograniczeń i zmian, które musiały zostać wprowadzone ze względu na stan pandemii koronawirusa, udało się tak zmodyfikować funkcjonowanie centrów zdrowia psychicznego, aby nie musiały one przerywać swojej działalności i mogły zapewnić pacjentom ciągłość opieki psychiatrycznej przez cały pierwszy jej etap.

więcej

Szkolenia E-psychiatria w praktyce
15.06.2020

Zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń on-line pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego pt. „E-psychiatria w praktyce”. Szkolenia odbywają się poprzez platformę internetową w postaci wykładów na żywo oraz odpowiedzi na zadawane w czasie trwania szkolenia pytania do Wykładowców.

więcej

 

 

4

5

6

7

8

9

10