• O PTP
 • &ball;
 • Aktualności
 • &ball;
 • Komunikaty zarządu
 • &ball;
 • Wydawnictwa
 • &ball;
 • Członkostwo
 • &ball;
 • Dokumenty
 • &ball;
 • Kontakt
 • &ball;

Newsletter

Aktualności

Zmarł Prof. Marcin Olajossy
14.09.2020

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi Prof. dr hab.n.med.Marcina Olajossy, wieloletniego Przewodniczącego Zarządu Lubelskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, oddanego lekarza, człowieka o szerokich horyzontach i otwartym sercu, serdecznego i życzliwego kolegi, głęboko zaangażowanego w rozwój psychiatrii na Lubelszczyźnie.

więcej

Zarejestruj się na Schizofrenia Forum 2020
04.09.2020

Zapraszamy na stronę konferencji Schizofrenia Forum 2020. Program konferencji tradycyjnie obejmuje cykl wykładów wybitnych ekspertów, naukowców i klinicystów o tematyce związanej z leczeniem schizofrenii i depresji.

więcej

Zmarł Piotr Baron
26.07.2020

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ŚP. PIOTRA BARONA, dyrygenta, profesora PWSZ w Nysie, coacha, terapeuty dźwiękiem, arteterapeuty i przedsiębiorcy.

więcej

Zalecenia włoskiego towarzystwa psychiatrycznego dla ośrodków ochrony zdrowia...
02.07.2020

Pomimo szeregu ograniczeń i zmian, które musiały zostać wprowadzone ze względu na stan pandemii koronawirusa, udało się tak zmodyfikować funkcjonowanie centrów zdrowia psychicznego, aby nie musiały one przerywać swojej działalności i mogły zapewnić pacjentom ciągłość opieki psychiatrycznej przez cały pierwszy jej etap.

więcej

Szkolenia E-psychiatria w praktyce
15.06.2020

Zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń on-line pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego pt. „E-psychiatria w praktyce”. Szkolenia odbywają się poprzez platformę internetową w postaci wykładów na żywo oraz odpowiedzi na zadawane w czasie trwania szkolenia pytania do Wykładowców.

więcej

Nowa data Zjazdu Psychiatrów Polskich w Szczecinie: 24-26...
14.06.2020

W związku z utrzymującym się zagrożeniem pandemii COVID-19 i wynikającymi z niej ograniczeniami dla imprez masowych oraz komunikatem Głównego Inspektora Sanitarnego, który podtrzymuje zalecenie odwołanie wszystkich konferencji i wydarzeń branżowych z udziałem osób wykonujących zawody medyczne Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Komitet Naukowy podjął decyzję o zmianie terminu organizacji 46 Zjazdu Psychiatrów Polskich. Nowy termin Zjazdu to 24-26 czerwca 2021 roku.

więcej

Zmarła Dr Dorota Orłowska
20.05.2020

Nabożeństwo pogrzebowe S.P. Doroty Orlowskiej odbędzie się w kaplicy na cmentarzu Parafii św. Joachima w Sosnowcu (Zagorze), przy ul. Zuzanny. Uroczystość rozpocznie się 22.05.2020r. (piątek), o godz. 13:00.

więcej

Zasady obejmowania patronatu przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne [update]...
19.05.2020

Organizator, który chciałby, aby organizowane przez niego wydarzenie było objęte patronatem PTP zobowiązany jest do wypełnienia wniosku, który stanowi załącznik do niniejszego dokumentu i złożenia go w sekretariacie Zarządu Głównego PTP w Warszawie najpóźniej 1 miesiąc przed planowanym wydarzeniem. [Update: dodano warunki patronatu webinarów]

więcej

Jak poradzić sobie w dobie COVID-19? Zasady pracy...
04.05.2020

Opisane zasady pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzinami są ogólnym zbiorem uwag mających zapewnić profesjonalizm oddziaływań szerokich grup świadczących pomoc (poradnictwo, psychoedukacja, psychoterapia, socjoterapia, grupy wsparcia, interwencja kryzysowa itp.)...

więcej

Nowy termin zgłaszania wniosków o Nagrody Zarządu Głównego...
29.04.2020

Zachęcamy do składania wniosków o przyznanie Nagród im. Wojciecha Moczulskiego, im. Stefana Ledera i im. Andrzeja Piotrowskiego oraz im. Marii Pałuby w 2020 roku. Ze względu na sytuację epidemiczną i zmianę terminu Zjazdu PTP termin składania wniosków wydłużono do 30 czerwca 2020 roku.

więcej

 

 

1

2

3

4

5

6

7